Üst Menüyü Aç

Üst Menüyü Kapat

Ana Sayfa > Sıkça Sorulan Sorular

Günümüzde rekabet üst seviyededir. Bu rekabette bir adım öne geçebilmek ve kendimizi geliştirebilmek adına sertifikalı eğitim programları önemlidir.
Eğitimleri seçerken bulunduğunuz sektörü göz önünde bulundurarak seçmelisiniz. Çalışmak istediğiniz sektöre yönelik direk ve destekleyici eğitimleri almanız hedefinize ulaşmanızda daha çok avantaj sağlayacaktır.
Hangi sektörde işe başlarsak başlayalım insan kaynakları ile iletişime geçeceğimiz için kişisel gelişim ağırlıklı sertifikaları almak ve sonrasında sektörsel sertifikaları almak her zaman avantaj kazandırabilir.
Almış olduğunuz sertifikaların size avantaj sağlayabilmesi için MEB veya Üniversite onaylı olması gerekmektedir. Bunun dışında almış olduğunuz sertifikalar katılım belgesidir.
Sertifika aynı zamanda kendini geliştiren, kendini devamlı yenileyen insan demek her patron kendini geliştiren ekip arkadaşları ile çalışmak ister, unutmayın kendini bile geliştiremeyen kişinin işine de faydası standardın ötesine geçemez. Kendini geliştiren insan her zaman bir adım öndedir ve tercih sebebidir.
“Aslolan bilgidir. Bilgiyi ispatlayan ise belgedir.” Günümüzde bir çok kurum ya da kuruluş işe alım öncesinde sertifika talebinde bulunur. Sertifikalar sizin o konuda bilgili olduğunuzu gösteren önemli resmi belgelerden biridir. Almış olduğunuz eğitime ait bilginizin yetkinliğini ispatlar niteliktedir. Kariyerinize ve hayatınıza artı değer katmak için bilginizin gücünden, özgeçmişinizi güçlendirmek için belgenizin gücünden faydalanmanız gerekir.
Eğitim başvurusu sonrasında maksimum 48 saat içinde size gerekli kullanıcı adı ve şifre gönderilir. Eğitimlere www.kariyeruni.com sitesi içerisinde ki uzaktan eğitim sistemine geçiş butonuna basarak yönlendirmeleri takip ederek başlayabilirsiniz.
Eğitiminiz başvuru yaptığınız gün 48 saat içerisinde aktive edilir. Siz istediğiniz zaman başlayabilir ve istediğiniz sürede tamamlayabilirsiniz.
Eğitim kataloğumuz da yer alan eğitim detaylarında hangi eğitimin ortalama ne kadar süreceği belirtilmiştir.
Evet. Aynı anda istediğiniz kadar eğitimi bir arada alabilirsiniz. Zira eğitimi tamamlamanız için son bir tarih belirtmiyoruz.
Kariyer Üni den alacağınız sertifikalar üniversite onaylıdır. Bu sebepten almış olduğunuz sertifikalar her alanda geçerlidir.
www.kariyeruni.com da bulunan sertifika butonuna tıklayarak veya www.wiccert.com adresinden sorgulayabilirsiniz.
Açılımı The World Certification Inguiry Center yani Dünya Sertifika Sorgulama Merkezi anlamına gelir. Dünya Sertifika Sorgulama Merkezi sitesinin amacı; örgün yada online eğitim merkezlerinin belli kalite standartlarını bünyelerinde barındırmalarını sağlamaktır. Bu sayede tüketicilerin hakları da en üst düzeyde korunacaktır.
Sertifikanızı eğitiminizi tamamlamanız sonrasında, Sertifikanız seçeceğiniz şekilde tarafınıza gönderilir. Kargo ile basılı olarak alabileceğiniz gibi, dijital olarak e-mail ile de alabilirsiniz. (Kargo masrafları katılımcıya aittir.)
Evet. Örnek sertifika için sertifika butonuna tıklayarak örnek sertifikaları görebilirsiniz.
Elbette. Akıllı telefonunuzdan tabletinizden sisteme girebilirsiniz. %100 uyumludur. (Android, ios vs uygulamalarda kullanabilirsiniz.)
Kariyer Üni. web sitesine dair tüm bilgiler, GeoTrust ile korunan 256 bit SSL protokolü ile tam güvence altındadır. Gerek üye olma işlemleri, gerek kredi kartı işlemleri vs. tüm aşamalar SSL koruması altındadır. Gönül rahatlığı ile tüm işlemleriniz yapabilirsiniz.

NOT: Diğer sorularınız için iletişim bölümünde bulunan mail ve iletişim bilgilerinden bizlere her türlü sorularınızı iletebilirsiniz.